Series
Ratings
136
Stranger ThingsRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0