Titles you rated
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
The PurgeRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Troll FactoryRated ★ 3.0