Movies
Ratings
190
A MuseRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
ChawRated ★ 4.0