Titles you rated
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 2.5
Food Wars!Rated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0- Hayate The Combat ButlerRated ★ 3.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 2.5
Maid Sama!Rated ★ 3.0- 두근두근 비밀친구Rated ★ 2.5
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 2.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5