Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Parallel LifeRated ★ 1.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 1.0
PunchRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Every Blessed DayRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 4.0