Movies
Ratings
387
Zootopia 2Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 4.0- Public ToiletRated ★ 0.5
- VirusRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5