Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My First First LoveRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
Angels of DeathRated ★ 2.0
Captivated, by YouRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Lovely ComplexRated ★ 4.5
- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 2.0
EveRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0