Titles you rated
The ContactRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.0
The SonRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
A Tale of WinterRated ★ 2.5