Movies
Ratings
337
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 3.0