Movies
Ratings
636
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The SonRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Good TimeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
 
La ChimeraRated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0