Series
Ratings
17
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Testament: The Story of MosesRated ★ 2.5- Absolutely! LuckymanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5