Series
Ratings
189
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Queen of VillainsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
Mr. McMahonRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Together: Treble WinnersRated ★ 3.5