Titles you rated
Murder on the Orient ExpressRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 0.5
C'est Si BonRated ★ 2.0
NopeRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
PearlRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 2.5