Series
Ratings
22
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5