Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0