Titles you rated
People and MeatRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 3.5- Fighting Satomi!Rated ★ 3.0
- 부자산행Rated ★ 2.0
- Forced SilenceRated ★ 3.5
- The Wayward BirdRated ★ 3.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- ConeRated ★ 3.0
- AmbubaggingRated ★ 3.5
- Suicidal StudentRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Kids on Parallel LinesRated ★ 3.0
- splashRated ★ 3.0
- HibernationRated ★ 3.0