Series
Ratings
172
You and Everything ElseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0