Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0