Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5