Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0- The Long Road HomeRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 3.5
SignalRated ★ 2.5
SIXRated ★ 4.5
Numb3rsRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
SEAL TeamRated ★ 4.5
SEAL TeamRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0