Movies
Ratings
53
Love UntangledRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
Love Will Tear Us ApartRated ★ 4.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
LivingRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5