Titles you rated
Winter BirdRated ★ 3.0- Daddy FishRated ★ 3.5
Strongest Chil-wooRated ★ 2.0- Eun ShilRated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 3.0- Into the SunlightRated ★ 3.0
- VirtueRated ★ 3.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.0
Merry Go RoundRated ★ 3.5
Star's LoverRated ★ 2.5- Paper CraneRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5- One of A PairRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 2.0- School 2Rated ★ 4.0
- RNARated ★ 3.5
- Chosun PoliceRated ★ 3.5