Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0- Searching for BongRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.0