Titles you rated
SmugglersRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0