Titles you rated
MarathonRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0