Series
Ratings
16
My Love Story!!Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0