Movies
Ratings
784
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SphereRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0