Series
Ratings
52
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0