Titles you rated
Gangs of New YorkRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
Cinderella ManRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 1.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 2.0
Season of the WitchRated ★ 2.0
CountdownRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 1.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
PainedRated ★ 4.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 1.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0