Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Final PieceRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0