Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 4.0
CoralineRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
The World of LoveRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BossRated ★ 1.0
The RacerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5- The Boy and the DragonRated ★ 0.5
LoveSickRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5