Titles you rated
IrresistibleRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 5.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 0.5
ExitRated ★ 1.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
MetamorphosisRated ★ 1.5
MidwayRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The GameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5