Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
LavaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Identity ThiefRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Somewhere in TimeRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5