Titles you rated
Hachi-koRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 1.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 1.5
The King of JokguRated ★ 1.5
The Smurfs 2Rated ★ 4.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0- PapaRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0