Movies
Ratings
144
The PiratesRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5