Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 0.5
Masters of the AirRated ★ 1.5
Woman of the Dead Season 1Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
Mr. MercedesRated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Little Boy BlueRated ★ 3.0
DeputyRated ★ 2.5
Tokyo Vice Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 1.5
Goodbye EarthRated ★ 0.5
Silo Season 1Rated ★ 2.5
The Walking Dead: World BeyondRated ★ 0.5
The Walking Dead: World BeyondRated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 1.5