Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0