Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 2.5
Showing UpRated ★ 3.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.5
The Straight StoryRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 3.5
Drowning DryRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0