Movies
Ratings
119
Don't ClickRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0