Movies
Ratings
113
HerRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0