Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0