Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 0.5
HarmonyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5