Movies
Ratings
477
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 3.5