Movies
Ratings
368
Easy ARated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.5