Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Monk and the GunRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Brad's StatusRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Instant FamilyRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0