Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
KaosRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0