Movies
Ratings
627
GhostRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
On Chesil BeachRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Night and DayRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
BorderRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5