Titles you rated
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Forky Asks a QuestionRated ★ 2.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 3.5
Pixar PopcornRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Graceful FriendsRated ★ 2.5
Backstreet RookieRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5