Titles you rated
QuartetRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 1.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Glass HeartRated ★ 1.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 1.0- すいかRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
Long VacationRated ★ 3.5