Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
On Chesil BeachRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
My Week with MarilynRated ★ 5.0
BeatsRated ★ 4.5
ZoeRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0